Z wizytą w Barce

W dniu 23.10.2023 r. uczniowie Branżowej Szkoły Wielozawodowej I st. im. św. Jana Pawła II w Jabłonce  kształcący się w zawodzie fryzjer wraz z paniami instruktorkami, udali się do „Barki” – Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Jabłonce. Celem wizyty było odświeżenie fryzur podopiecznym „Barki”. Nasi fryzjerzy mieli możliwość zastosować swoją wiedzę w praktyce, a przy okazji sprawić przyjemność innym. Osoby, które poddały się metamorfozom były bardzo zadowolone z efektu końcowego, co można było wywnioskować po wdzięcznych minach i wielu ciepłych słowach uznania. Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny mogliśmy sprawić radość podopiecznym „Barki”, którzy skorzystali z naszych usług. Największą rekompensatą są ich uśmiechnięte twarze, które i tym razem udało się dostrzec.