Zakończenie roku szkoleniowego 2021/2022

W dniu 24 czerwca 2022 r. w Branżowej Szkole Wielozawodowej I  st. im. św. Jana Pawła II w Jabłonce odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 8 rano na tarasie za budynkiem szkoły, kiedy to klasy I i II Branżowej Szkoły Wielozawodowej I stopnia im. św. Jana Pawła II mogły jako pierwsze odebrać świadectwa szkolne. Uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor szkoły – Grażyna Pilch, która następnie oddała głos absolwentom z klasy I którzy przygotowali podziękowania dla całej kadry oraz wręczyli nauczycielom symboliczne upominki, po czym udali się do wychowawców po upragnione świadectwa. Po uroczystościach młodzież, kadra oraz pracownicy uczestniczyli we Mszy Św. odprawionej w kościele św. Brata Alberta w Jabłonce – Bory. Uroczystość wręczenia świadectw Absolwentom również odbyła się w plenerze. Tę część zakończenia roku szkolnego również rozpoczęła pani Dyrektor Grażyna Pilch, która skierowała miłe słowa do naszych Szanownych Absolwentów oraz przybyłych gości. Następnie wręczone zostały nagrody i dyplomy wyróżniającym się uczniom, a kolejno wszystkim absolwentom rozdano świadectwa ukończenia szkoły. Przybyłym rodzicom wręczono Listy gratulacyjne i kwiaty za wspaniałą współpracę. Podczas całej uroczystości swoje umiejętności artystyczne prezentowali nasi uczniowie z klasy III, którzy grali i śpiewali nasze regionalne przyśpiewki. Wszystkim wychowankom, dyrekcji, kadrze opiekuńczo-wychowawczej, oraz pracownikom szkoły życzymy wspaniałych i bezpiecznych wakacji.