• gallery
  • gallery
  • gallery
  • gallery

Dnia 28.09.2017 roku grupa podopiecznych z Zasadniczej Szkoły Wielozawodowej im. św. Jana Pawła II w Jabłonce, która została wyłoniona podczas eliminacji udała się do Nowego Sącza na Wojewódzkie Mistrzostwa Lekkoatletyczne Młodzieży OHP.

Konkurencje w jakich rywalizowała młodzież to między innymi: sztafeta 4×100 m mieszana 2 chłopców, 2 dziewczyny, bieg na 100 m, bieg na 400 m, pchnięcie kulą oraz skok w dal.  Poziom na jakim odbywały się zawody był naprawdę wysoki, a rywalizacja zacięta. Co więcej, startowało sporo zespołów, bo aż 17 drużyn, tak więc konkurencja była spora. Finalnie jako drużyna uplasowaliśmy się na VII miejscu, natomiast najlepszym osiągnięciem spośród naszych wychowanków mógł pochwalić się Szymon Czerwień, który zdobył III miejsce w pchnięciu kulą.

Wszystkim zawodnikom, a szczególnie Szymonowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w lekkoatletyce i nie tylko