Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023

W dniu 23 czerwca 2023 roku w Branżowej Szkole Wielozawodowej I st. im. św. Jana Pawła II w Jabłonce odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023 połączona z pożegnaniem absolwentów. Jak co roku rozpoczęliśmy ten dzień od uczestnictwa we Mszy Świętej dziękczynnej odprawionej w Kościele pod wezwaniem św. Brata Alberta w Jabłonce – Bory. Następnie wróciliśmy do Szkoły na uroczysty apel. Pani dyrektor Grażyna Pilch przywitała uroczyście zgromadzonych uczniów, kadrę oraz pracowników szkoły. Dziękowała za kolejny wspólny rok, który okazał się owocny w sukcesy młodzieży, liczne przedsięwzięcia, a także inicjatywy prospołeczne. Na koniec podziękowano kadrze pedagogicznej za całoroczną pracę, a absolwentom pogratulowano zdobycia świadectw ukończenia szkoły i zdanych egzaminów zawodowych. Zostały wręczone także nagrody oraz dyplomy z wyróżnieniem za dobre wyniki w nauce, aktywność oraz postawę. Nie zabrakło także refleksji dotyczącej minionego roku pełnego wielu emocji, a także nowych doświadczeń. Przybyłym rodzicom wręczono kwiaty w podziękowaniu za wspaniałą współpracę i troskę.
Wszystkim uczniom życzymy pięknych i bezpiecznych wakacji! 🌞