Spotkanie informacyjne z rodzicami

W dniu 22.05.2018 r. w Zasadniczej Szkole Wielozawodowej im. św. Jana Pawła II w Jabłonce odbyło się spotkanie informacyjne z rodzicami naszej młodzieży. Na początku pani Dyrektor  Grażyna Pilch przywitała wszystkich zebranych gości, a następnie wraz z członkiem Rady Młodzieży zaprezentowano spot reklamowy akcji charytatywnej „Szczęśliwe jutro”. Kolejnym punktem zebrania było przedstawienie przez panią Kierownik informacji na temat imprez i przedsięwzięć zorganizowanych w tym roku w naszej Szkole. Zaprezentowano również kursy zawodowe, które realizowane są w naszej Jednostce. Dla rodziców wychowanków, którzy w tym roku będą kończyć naukę w naszej szkole omówiono zasady i terminy przeprowadzenia egzaminów zawodowych praktycznych. Przypomniano, że nasza szkoła  jest Ośrodkiem Egzaminacyjnym dla zawodów: kucharz, fryzjer, sprzedawca i murarz, natomiast mechanicy egzamin będą zdawać w Szczawnicy. Następnie Kierownik filii prosiła rodziców o spotkania indywidualne z opiekunami grup wychowawczych, nauczycielami oraz z instruktorami p.n. z.. Na zakończenie zaroszono przybyłych gości do wzięcia udziału w akcji charytatywnej „Szczęśliwe jutro”, na które Rada Młodzieży upiekła domowe ciasta, przygotowała kawę i herbatę. Wszystkimi pysznościami częstowali się rodzice składając dobrowolne datki, które będą przekazane na tą akcję. Przybyłym na spotkanie  rodzicom dziękujemy za poświęcony czas i hojność.